ECONOLINE

System okienno-drzwiowy bez izolacji termicznej

IMPERIAL

System okienno-drzwiowy z izolacją termiczną

horizo okna

SUPERIAL

System okienno-drzwiowy o podwyższonej izolacyjności termicznej

Horizo Trzcianka

STAR

System okienno – drzwiowy o podwyższonej izolacyjności termicznej

Okna i drzwi towarzyszą nam wszędzie. Wierzymy iż te wykonane z aluminium są wstanie spełnić potrzeby większości klientów.

W naszej ofercie znajdują się systemy bez przekładki termicznaj jak również te w najwyższym standardzie parametrów izolacyjności termicznej. Drzwi aluminiowe to nowoczesny ponadczasowy design ale przede wszystkim trwałość której nie zapewniają inne rozwiązania. Nasze drzwi produkujemy według potrzeb klientów a możliwości są praktycznie nieskończone.

 

 

 

 

Wysoka trwałość powoduje że drzwi aluminiowe sprawdzają się w miejscach dużego ruchu takich jak obiekty użyteczności publicznej, wejścia na klatki schodowe w blokach czy biura.

Poprzedni
Następny

 

 

 

 

 

 

Oprócz wypełnienia jakim jest szkło możemy zastosować różnego rodzaju panele. Aluminiowe drzwi panelowe zdobywają coraz większa popularność. Dodatkowa zaletą użytych materiałów jest brak jakiejkolwiek wrażliwości na wilgoć więc świetnie sprawdzają się jako drzwi zewnętrzne czy łazienkowe np. w zakładach pracy.

 

 

 

 

Sposób otwierania to kolejny punkt przy którym możemy zaproponować mnogość rozwiązań. Aluminiowe drzwi przesuwne sprawdzą się tam gdzie nie ma możliwości zastosowania standardowego skrzydła rozwiernego na zawiasach.

REALIZACJE